REKRUTACJA 2014

Ochotnicza Straż Pożarna Łódź - Mikołajew zaprasza mężczyzn, kobiety, chłopców i dziewczęta do wstępowania w szeregi naszego stowarzyszenia!

Zapraszamy

http://www.ospmik...page_id=18
Info
Sponsor

WSPARCIE OSP

Ochotnicza Straż Pożarna Łódź - Mikołajew zwraca się z prośbą o pomoc. Prośba kierowana jest do wszystkich ludzi dobrej woli. Do ludzi, którzy chcą wspierać rozwój naszej społecznej organizacji niosącej pomoc społeczeństwu.

Wszystkie otrzymane środki zostaną przeznaczone na rozwój jednostki, zakup sprzętu pożarniczego i sportowego, doposażenie młodzieży i drużyny kobiecej, niezbędne remonty i renowacje naszych obiektów, organizację zajęć dla młodzieży i społeczności lokalnej. Gwarantujemy,, że wszystkie otrzymane od Państwa środki zostaną rozsądnie rozdysponowane.

Kim jesteśmy?


Powstała w 1928 roku Ochotnicza Straż Pożarna Łódź - Mikołajew to bardzo prężnie działające stowarzyszenie. Zarówno na polu ratowniczym, społecznym jak i sportowym. Jako straż bierzemy udział w licznych akcjach ratowniczo - gaśniczych na terenie miasta Łodzi. Między innymi pożary, powodzie, wycinki drzew, usuwanie owadów, zabezpieczanie imprez masowych, pokazy dla dzieci i inne. Ściśle współpracujemy z Państwową Strażą Pożarną, oraz innymi jednostkami ochrony pożarowej na terenie Łodzi. Na płaszczyźnie społecznej współpracujemy z władzami miasta Łodzi, wspierając jej działalność, kształcimy młodzież, podnosimy kwalifikacje naszych członków, oraz wspieramy wszelakie inicjatywy naszej okolicznej społeczności. Jako jednostka możemy również poszczycić się sukcesami sportowymi. Nasza drużyna męska jest już czterokrotnym mistrzem Łodzi w zawodach sportowo – pożarniczych, a nowo utworzone drużyny (kobieca i młodzieżowa) na tegorocznych czerwcowych zawodach dołączyły sukcesami do drużyny męskiej. W ramach naszej OSP posiadamy dwa profesjonalne samochody ratowniczo – gaśnicze. Wyposażenie jakim dysponujemy budzi podziw wśród strażaków zawodowych. Na dużym terenie rekreacyjnym usytuowana jest piękną sala, mogąca pomieścić do 150 osób. Zarówno sala, jak i nasza działka wciąż jest modernizowana i dostosowywana do naszych potrzeb. To tu odbywają się zabawy strażackie, ogniska, czy zawody sportowe. Co warto zauważyć nasza całkowita działalność opiera się na społecznej pracy naszych druhów i druhen. W chwili obecnej nasze stowarzyszenie liczy 75 osób i wciąż się rozrasta.

WESPRZYJ NAS!

Oto kilka sposobów w jaki możesz nam pomóc w dalszym rozwoju:1. współpraca krótko i długoterminowa:

Kontakt:

Prezes
Jan Kozłowski
600 473 519
Naczelnik
Ireneusz Wieczorkiewicz
608 598 165

szczegółowe informacje można również uzyskać w każdy pierwszy wtorek miesiąca, o godzinie 18:00 na posiedzeniach Zarządu w świetlicy naszej straży przy ulicy Plonowej 18 w Łodzi.2. wsparcie finansowe poprzez internetowy przelew bankowy:

pola oznaczone * są obowiązkowe!
Imię i Nazwisko:* Miasto:*
Firma: Ulica:*
NIP: Numer domu:* Nr lokalu:
Uwagi: Kod:*
e-mail:*
Kwota wsparcia dla OSP Łódź - Mikołajew:*
zł, gr
3. wsparcie finansowe poprzez przelew w siedzibie banku lub na poczcie:

Nazwa odbiorcy:
Ochotnicza Straż Pożarna Łódź - Mikołajew

Numer konta bankowego:
67 1020 3408 0000 4902 0116 5547
4. przekazanie nam 1% swojego podatku:
>>Więcej informacji<<
5. zakup naszego kalendarza strażackiego na rok 2010:


>>Więcej informacji<<
6. inna pomoc:

Nie masz pieniędzy, ale może chcesz nam pomóc w inny sposób?

Może chcesz nam coś przekazać? (sprzęt strażacki, sportowy, opał, materiały budowlane, meble itd.)

Może chcesz coś zaproponować? Może jeszcze coś innego? Chętnie przyjmiemy każdą pomoc!

Za każde udzielone wsparcie serdecznie dziękujemy,

druhny i druhowie OSP Łódź - Mikołajew


:: Kalendarz ::
Po Wt śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
Najbliższe wydarzenia:
:: MENU ::
:: Facebook ::

:: Logowanie ::
Użytkownik

HasłoZarejestruj się

Nowe hasło