REKRUTACJA 2014

Ochotnicza Straż Pożarna Łódź - Mikołajew zaprasza mężczyzn, kobiety, chłopców i dziewczęta do wstępowania w szeregi naszego stowarzyszenia!

Zapraszamy

http://www.ospmik...page_id=18
Info
Rekrutacja

REKRUTACJA 2014!!!

Ochotnicza Straż Pożarna Łódź - Mikołajew zaprasza mężczyzn, kobiety, chłopców i dziewczęta do wstępowania w szeregi naszego stowarzyszenia!

Kim jesteśmy?


Powstała w 1928 roku Ochotnicza Straż Pożarna Łódź - Mikołajew to bardzo prężnie działające stowarzyszenie. Zarówno na polu ratowniczym, społecznym jak i sportowym. Jako straż bierzemy udział w licznych akcjach ratowniczo - gaśniczych na terenie miasta Łodzi. Między innymi pożary, powodzie, wycinki drzew, usuwanie owadów, zabezpieczanie imprez masowych, pokazy dla dzieci i inne. Ściśle współpracujemy z Państwową Strażą Pożarną, oraz innymi jednostkami ochrony pożarowej na terenie Łodzi. Na płaszczyźnie społecznej współpracujemy z władzami miasta Łodzi, wspierając jej działalność, kształcimy młodzież, podnosimy kwalifikacje naszych członków, oraz wspieramy wszelakie inicjatywy naszej okolicznej społeczności. Jako jednostka możemy również poszczycić się sukcesami sportowymi. Nasza drużyna męska jest już czterokrotnym mistrzem Łodzi w zawodach sportowo – pożarniczych, a nowo utworzone drużyny (kobieca i młodzieżowa) na tegorocznych czerwcowych zawodach dołączyły sukcesami do drużyny męskiej. W ramach naszej OSP posiadamy dwa profesjonalne samochody ratowniczo – gaśnicze. Wyposażenie jakim dysponujemy budzi podziw wśród strażaków zawodowych. Na dużym terenie rekreacyjnym usytuowana jest piękną sala, mogąca pomieścić do 150 osób. Zarówno sala, jak i nasza działka wciąż jest modernizowana i dostosowywana do naszych potrzeb. To tu odbywają się zabawy strażackie, ogniska, czy zawody sportowe. Co warto zauważyć nasza całkowita działalność opiera się na społecznej pracy naszych druhów i druhen. W chwili obecnej nasze stowarzyszenie liczy 75 osób i wciąż się rozrasta.

DOŁĄCZ DO NAS!

Więcej informacji:

Prezes
Jan Kozłowski
600 473 519

Naczelnik
Ireneusz Wieczorkiewicz
608 598 165

e-mail:
zarzad@ospmikolajew.pl


szczegółowe informacje można uzyskać w każdy pierwszy wtorek miesiąca o godzinie 18:00 na posiedzeniach Zarządu w świetlicy naszej straży przy ulicy Plonowej 18 w Łodzi.

DEKLARACJA CZŁONKOWSKA
(wersja do druku)

:: Kalendarz ::
Po Wt śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
Najbliższe wydarzenia:
:: MENU ::
:: Facebook ::

:: Logowanie ::
Użytkownik

HasłoZarejestruj się

Nowe hasło